Fenerbahçe Çağlar Söyüncü’yü açıkladı

Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon kiralık olarak formasını giyen Çağlar Söyüncü’yü kadrosuna katıyor. Fenerbahçe transferi KAP’a bildirdi.

KAP’a yapılan açıklamada; “Profesyonel futbolcu Çağlar Söyüncü’nün transferi konusunda, Futbolcu ve Kulübü Club Atlético de Madrid ile görüşmelere başlanmıştır.” denildi.

8.5 MİLYON EURO BONSERVİS BEDELİ

Çağlar Söyüncü ile 3+1 yıllık sözleşme imzalanırken; Atletico Madrid’e bonservis bedeli olarak 8.5 milyon Euro bonservis bedeli ödenecek.

KAP’a yapılan açıklamada; “Club Atletico de Madrid kulübüne toplam Transfer bedeli olan 8.500.000 Avro 4 sene içerisinde 7 taksitle ödenecektir.” denildi.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada; “Geçtiğimiz sezon kiralık olarak Çubuklu formamızı terleten milli futbolcumuz Çağlar Söyüncü’nün transferi konusunda Kulübümüz ile Atletico Madrid ve oyuncu arasında anlaşma sağlanmıştır. Çağlar Söyüncü kendisini 3+1 yıl renklerimize bağlayan imzayı atmıştır. Çağlar Söyüncü’ye bir kez daha Fenerbahçe’mize hoş geldin diyor; Çubuklu formamız ile zaferlerle dolu bir yolculuk diliyoruz.” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir